این شرکت با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی و کارشناسان داخلی و خارجی خود به شماره ثبت ۵۵۶۰۸۹ در سال ۱۳۹۸ تاسیس و راه اندازی شد، از همان ابتدا نگرش و آرمان این مجموعه تولید محصولی با کیفیت و بدون مشابه در بازار بوده که این امر با عنایات پروردرگار متعال محقق گردید.

شرکت تلفیق الوا صنعت کاشان اولین و تنها کارخانه تولید کننده پالپ، دایس انواع میوه و آلوئه ورا و ژل و پودر خالص آلوئه ورا با مجوز ساخت و بهره داری از سازمان غذا و دارو و اداره صنعت معدن و تجارت و تاییدیه سازمان استاندارد جهانی QAL انگلستان و Global QCERT آلمان و پیشتاز در تولید انواع کنسانتره و پوره انواع میوه در ایران میباشد، که محصول خود را بدون هیچگونه افزودنی و مواد نگه دارنده روانه بازار میکند.
از مزیت های بارز برخی از محصولات تولیدی این شرکت با تکنولوژی منحصر به فرد و به روز دارای ماندگاری طولانی بدون نیاز به سردخانه در دمای محیط میباشد.
همه این موارد نشان از عزم، دانش و توان مدیریت، متخصصان و کارشناسان مجموعه برای ورود قدرتمند به بازار داخلی و خارجی میباشد.
امیداست با تکیه بر الطاف الهی، تلاش، تخصص و همت پرسنل کاردان شرکت، به اهداف بزرگ از پیش طراحی شده همچون جلوگیری از واردات و خروج ارز دست یابیم.
به همین منظور از کلیه تولید کنندگان محترم در سراسر کشور و صادرکنندگان گران قدر دعوت می نماییم، تا ما را در رسیدن به این مهم همراهی نمایند.